reklam

Hırdavat Yapı Market

Kemer Delme Pensesi Kemer Delme Aleti
Tezgah Mengenesi Mini Masa Mengenesi
Tek Giyimlik Seffaf Yagmurluk 10 Adet
Supex 12v 7ah 12/7 Kuru Akü
Profesyonel Matkap Delici
Plastik Boru Kaynak Makinası
Planya Elektrikli Planya 800W
Paint Bullet Pratik Boya Makinesi
Metreli El Terazisi
Matkap ve Taşlama Makinasi
Masa Lambası

Masa Lambası


28,50TL

Mandallı Masa Lambası
Lokma ve Tornavida Seti (21 Parça)
FLEIBIG Elektrikli Hava Üfleme Körüğü
Fenerli Tornavida Seti
El-Sa Darbeli Matkap 500W
Dijital El Terazisi El Kantarı
1 den 30 e 47 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

Hırdavat Yapı Market

Kategorimizin altında kolaylıkla bulabilirsiniz. bittison.com aradığınız tüm hırdavat ürünlerini bulabileceğiniz bir sitedir. En kaliteli markaların ürünlerini ve en uygun fiyatları birleştirerek internet alışveriş dünyasında çığır açmıştır. bittison.com adı üstünde aradığınız hemen hemen tüm türde ürünleri bulabileceğiniz bir yerdir. Eğer aklınızdaki ürünü internet üzerinden hiç bir yerde bulamayacağınızı düşünüyorsanız bir de Bittison.com'a bakın. Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi site içerisinde ana başlıklar altında sayısız ürün bulunmaktadır. Ürün doğrudan arama alanından aranabileceği gibi kategoriler kullanılarak aranan ürün veya ürün grubuna ulaşmak mümkündür. 
Bittison.com adresinin hırdavat kategorisi içerisinde bulunan alt kategoriler, bağlantı elemanları, derz ürünleri, genel bakım spreyleri, iş güvenlik ürünleri, kablo klipsleri, kapı ve pencere bantları, kapı stoperleri, menfezler, merdivenler, mobilya hırdavatı, nem alıcı, posta kutuları, profesyonel temizlik ürünleri, rötüş ve işaretleme kalemleri, silikonlar, sinek perdeleri, takım tezgah ve panoları, yağdanlık, yapışkan folyo, yapıştırıcı ve bantlardır. Tüm bu alt ürün gruplarının içerisinde ise sayısız ürün bulunmaktadır. Bu ürünler oldukça yüksek kaliteli markaların güvenilir ürünleridir. İnternet üzerinde bu kadar çeşitli ve kaliteli ürün gruplarını bir arada toplayan başka bir tedarikçi site daha bulunmamaktadır. İnternet üzerinden alışveriş yapmak günümüzde çoğu kimsenin korktuğu tedirgin olduğu bir işlemdir. 
Bittison.com içerisinde gerçekleştirilen alışverişler oldukça güvenli alışverişlerdir. Müşteriler hiç tedirgin olmadan Bittison.com'un uzman güvenlik şirketler tarafından korunan ve 24 saat kontrol altında tutulan sitesinden alışveriş yapabilir. Site içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerde kullanıcılara sayısız seçenek sunulmaktadır. Bu seçeneklerden birisi ürün karşılaştırmadır. İstenilen her ürün birbiri ile karşılaştırılabilir, her birinin avantajı ve dezavantajı görülebilir. Birinin diğerinden üstün olduğu yönler görülerek tercih yapmak mümkündür. 
Bittison.com'un tüm ürünlerinde çok avantajlı ödeme seçenekleri bulunur. Bu ödeme seçenekleri arasında kredi kartı, Havale/EFT ve kapıda ödeme seçenekleri bulunur. Kapıda ödeme seçeneği ile istenilen ürünün ödemesi kargo sırasında gerçekleştirilebilir. Kredi kartı ile ödeme seçenekleri hemen hemen tüm bankaları içermektedir. Bu bankaların taksit ve puan seçenekleri değişmektedir. Bu seçenekleri görmek için bittison.com'un ödeme seçenekleri sayfasına göz gezdirilebilir. Sitemiz PAYTR alt yapısını kullanarak güvenli alışveriş sunmaktadır.
Türkiye’nin her bölgesine bu imkan sağlanmaktadır. Siteye mail adresinizle üye olarak ucuzlayan veya yeni gelen ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Yine siteye üye olma yöntemi ile belirli ürünleri takip ederek fiyatlarındaki değişimleri gözleyebilirsiniz. Site içerisinde bulunan çok kullanışlı arama seçenekleri ile de arama gerçekleştirmek mümkündür. Fiyat aralığı belirlemek mümkündür. Hatta istenilen kategoride tercih edilen fiyat aralığında bulunan ürün sayısı otomatik olarak gösterilmektedir. Bu büyük bir kolaylıktır. Herhangi bir markanın ürünleri listelenebileceği gibi değerlendirme puanına göre de ürünler gösterilmektedir.

Hırdavat Yapı Market