reklam

Bilgisayar Tablet Aksesuarları - 10 Port Usb 2.0 Çoklayıcı Hub 5V Adaptörlü

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

  • Üretici: Hadron
  • Ürün Kodu: TA-5940
  • Stok Durumu: 2 - 3 Gün İçinde
  • 57,00TL

garanti

İndirimli Fiyatıyla 10 Port Usb 2.0 Çoklayıcı Hub 5V Adaptörlü Satın Al

10 Port Usb 2.0 Çoklayıcı Hub (5V Adaptörlü)10 Ayrı USB Cihaza Maksimum Bağlantı Sağlayın!

Hadron Connect Master U10 10 Port USB Hub; harici adaptör desteği, sürücü kurulması gerektirmeyen tak&çalıştır yapısı, sahip olduğu yüksek hızlı 10X USB 2.0 portu ve Windows, MacOS uyumluluğu ile sizi USB port eksikliği derdinden kurtaracak. Adaptör desteği ile birden fazla taşınabilir disk, klavye, mouse, printer ve fotoğraf makinesi gibi 10 farklı cihazınızı aynı anda bilgisayarınıza bağlayabilir yada akıllı telefon, tablet vb. 10 adet farklı USB cihazı şarj edebilirsiniz..Adaptörlü Yapısı ile 10 Harici Cihaza Bağlantı ve Şarj İmkanı
Sahip olduğu 5V adaptör ile Hadron Connect Master U10 USB Hub'un 10 portunu aynı anda kullansanız dahi taktığnız cihazı görmeme, bağlanmama, donma ve tıkanma gibi sorunlar yaşatmaz. 1 Amperlik güce sahip adaptörü ile akıllı telefon, tablet, 3g modem vb. gibi cihazlarınızda maksimum şarj imkanı bulacak ve tüm cihazlarınıza aynı anda ulaşmanın konforunu yaşayacaksınız.

Geniş Aralıklı Çıkışlar ile Rahat Kullanım
Hadron Connect Master  10 adet simetrik dağılmış USB Portu ile size pratik çözümler sunuyor. Özellikle bilgisayarını ofisten eve taşıyan kullanıcılar işe döndüklerinde tek bir kablo bağlayarak bir çok USB cihazını aynı anda bağlayabilecekler.


Az Sayıda USB Çıkışlı Notebooklara Mahkum Kalmayın!
Ultrabooklar ince ve hafif yapılarıyla bize taşıma kolaylığı sağlarken bağlantı portlarının azlığı nedeniyle bazen istediğimiz donanımları aynı anda çalıştırmamıza izin vermemektedir. Özellikle ofis ortamında klavye, fare, yazıcı kullananlar için ultrabook ve dizüstü bilgisayarların USB çıkış sayısı yeterli gelmemektedir. Taşınabilir disk, USB bellek gibi ekstra bir ürün daha kullandığınızda kablo tak-çıkar yapmak zorunda kalırsınız. hadron Connect Master U10, 10X USB portu ile USB cihazlarda yaşadığınız tüm sorunların üstesinden gelecektir.

Eksiksiz Kutu İçeriği
Hadron Connect Master U10 şık tasarımlı kutusu, PC bağlantı kablosu, 5V 1A'lik adaptörü ve kolay kullanım kılavuzuyla eksiksiz bir kutu içeriğine sahiptir.

Kapıda Ödeme Fırsatı İle 10 Port Usb 2.0 Çoklayıcı Hub 5V Adaptörlü Satın Al

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Benzer Ürünler

Etiketler: 10 Port Usb 2.0 Çoklayıcı Hub 5V Adaptörlü